воскресенье, 25 сентября 2016 г.

ВІЧНІСТЬ 

(фрагмент з книги Д.Бівера "Рухаємі вічністю")


Артур Стейсі народився на початку минулого століття, як здавалося, лише з однією метою, щоб прожити безнадійне життя в проміжку між Першою світовою війною і Великою депресією. Чому? Тому що його свідоме життя було наповнене алкоголізмом і злочинами. Але 6 серпня 1930 року всі змінилося, після того як Артур зустрівся з Ісусом. 
       Бувши новонаверненим, він почув молитву і плач свого пастора про те, як би йому хотілося проголосити вічність на кожній вулиці Сіднея. Артур відчув спонукання перетворити цю молитву в реальність. Щоранку він вставав затемна, молився близько години, а потім залишав свій будинок між п'ятьма і п'ятьма тридцятьма, прямуючи робити те, на що надихнув його Бог. Протягом багатьох годин, через кожні сто кроків він писав на тротуарах Сіднея єдине слово - вічність. 
       Понад двадцять років його робота залишалася таємницею для всіх. Хто писав слово «вічність», яке змушувало тисячі людей зупинятися і замислюватися над його значенням? Чи розуміла ця людина вплив і міру сили цього слова? Тільки в 1956 році ця таємниця була розкрита. 
       Через два роки після смерті Артура Сіднейський поет Дуглас Стюарт опублікував такі слова і увічнив слово проповідника в стилі графіті:

Цей сором'язливий і таємничий поет Артур Стейсі, справою всього життя якого було єдине могутнє слово, що йшло з глибини часу і простору, яке було сказано, і він почув його: ВІЧНІСТЬ, ВІЧНІСТЬ. Воно задзвеніло, як звук дзвону, що лунає з неба і відгукується в пеклі.

       Проповідь, що складається з одного слова, торкнулася всієї нації. Його послання було збережено для наступних поколінь архітектором Рідлі Смітом, що встановив на центральній площі Сіднея меморіальну бронзову плиту з викарбуваним словом «вічність». Пізніше цю плиту мали можливість побачити мільярди людей по всьому світу, які спостерігали по телебаченню трансляцію відкриття Олімпіади в Сіднеї, а потім побачити цей же напис у вигляді феєрверку на Сіднейському портовому мосту в новорічний вечір нового тисячоліття.

Комментариев нет:

Отправить комментарий